Den Uperfekte Skole - afsnit 6: Szhirley
I afsnit nr. 6 i vores podcast serie taler Sanne og Sara Maria med sangerinde og forretningskvinde Szhirley. Afsnittet er nu klar til afspilning.
Szhirley er midt i livet, i en virkelig god balance. Hun ved godt, at det fysiske har set anderledes ud, men acceptere de forandringer der er kommet. Og hvis hun ikke gør, så fikser hun dem. Samme tilgang har hun til det indre – alligevel var der en særlig episode, der for nyligt, gav hende flashback til ungdommens følelser og tanker. Hvorfor det skete, kan du høre mere om i denne uges afsnit.
Du kan lytte til hele afsnittet med Szhirley på Spotify, Apple Podcast, Podimo, eller der hvor du plejer at høre podcasts. Husk at du med rabatkoden FREEQUENT15 får 15% rabat på din næste bestilling på vores webshop.
Hvis du slet ikke kan få nok af ”Den Uperfekte Skole X FREEQUENT” så kan du lytte til afsnittet med Cecilie Hother her. Du kan også udforske alle de tidligere afsnit her.